Co to je?

Sdružení pro kouzlo experimentu

Žádná věda o.s je občanské sdružení pro realizaci experimentů na pomezí vědy, umění a zábavy. Jsme skupina tvořivých a zvědavých lidí, kteří rádi komunikují a mají smysl pro humor. Našim cílem je přispět k dialogu mezi amatérskými příznivci vědy a zasvěcenými odborníky. Zjistili jsme, že nápad na netradiční a esteticky zajímavý experiment má moc spojit různé světy více než cokoli jiného.

Jak vzniká kouzlo experimentu?

Tým Žádná věda o.s.

Inženýr: Ivan Miller

Ve své inženýrské praxi se zabýval konstrukcí laboratorních přístrojů a měřením fyzikálních veličin, nyní působí jako expert v oblasti kvality firemních procesů a ve volném čase neformální popularizátor vědy. Při experimentech je naším technologickým garantem.

Designer: Petr Bakoš

Nezávislý designer s mnohaletou zkušeností ve vedení produkční společnosti. Zná materiály i výrobní postupy, je tvůrcem vizuálního stylu experimentů. Více o jeho světě se dozvíte zde.

Publicista: Jan Kužník

Šéfredaktor populárního magazínu Technet.cz a přirozený fanoušek dobrých nápadů v oblasti technologií a vědy. Schopnost oslovit veřejnost poutavým námětem je mu vlastní.

Spojovatel: Ivan Sobička

PR konzultant v oblasti komunikace technologických značek. Rád vítá na půdě Žádné vědy nové lidi a jejich světy, připravuje texty a sdílí inteligentní témata.

Muž vyššího výkonu: Martin Šturm

Motor unikátního studentského kroužku Laborky při Gymnáziu Slaný, který má v produkci zábavných vědeckých pokusů skutečně bohatou zkušenost - pravidelně je totiž pomáhá připravovat pro pořad ČT1 Zázraky přírody.

Žádná věda o.s., Janáčkovo nábřeží 139/57, Praha 5, 150 00, IČO: 22707883. Kontakt: Ivan Sobička, mobil 604 166 751, e-mail: sobicka@zadnaveda.cz